Žádné rezervační poplatky!
Language/Jazyk:
 
Měna:
Universal's Cabana Bay Beach Resort
***
Vytisknout tuto stránkuVytisknout tuto stránku   PrintE-mail
Send this page to:

6550 Adventure Way, 32819, Orlando, USA
Language/Jazyk:
Universal's Cabana Bay Beach Resort impression Rychlý popis
Universal's Cabana Bay Beach Resort nabízí svým hostům možnost vstupu do zábavních parků The Wizarding World of Harry Potter™ a do aquaparku Universal's Volcano Bay™ 1 hodinu před začátkem otvírací doby. (po zakoupení platné vstupenky do uvedených parků).
Universal’s Cabana Bay Resort nabízí ubytování v pokojích s příslušenstvím pro přípravu kávy a kabelovou TV s plochou 40palcovou obrazovkou. K dispozici jsou tradiční pokoje, ale také pokoje umístěné u bazénu či prostorná rodinná apartmá s kompletně vybaveným kuchyňským koutem.
K dispozici je bezplatné WiFi, neplacená doprava do všech 3 zábavních parků Universal Orlando a Universal CityWalk ™. Relaxovat lze ve 2 bezbariérových bazénech, líné řece nebo na pláži. Hosté mohou také využívat tobogán, bowlingovou hernu s 10 dráhami a hernu.
V Universal’s Cabana Bay Beach Resort se lze stravovat v restauracích nebo si jídlo odnést na pokoj. V nabídce restaurací jsou hamburgery, mléčné koktejly, pizza i sendviče. K dispozici je také kavárna, bar ve vstupní hale nebo bar u bazénu.
Tento resort se nachází 1,6 km od Universal Studios.

Důležité informace
Check-in je možný od 21 let.
Předložený doklad totožnosti s fotografii musí být vystaven na jméno uvedené v rezervaci.
V souladu s hotelovými podmínkami jsou v případě zrušení rezervace účtovány storno poplatky.
Vstupenka Early Park Admission umožňuje vstup do zábavních parků Universal Studios Florida™ nebo do Universal’s Islands of Adventure™ (výběr dle Universal Orlando) 1 hodinu před pravidelnou otevírací dobou. Nabídka platí pro vybrané atrakce zmíněných parků. Změna atrakcí bez předchozího upozornění je vyhrazena. Na tuto nabídku se mohou vztahovat i jiná omezení.
Postavy, jména a další související reálie ze série HARRY POTTER jsou chráněny známkami © a ™ společnosti Warner Bros. Entertainment Inc. Harry Potter Publishing Rights © JKR. (s16) *Vyžaduje uhrazení vstupného do zábavního parku.
Některé atrakce jsou určené pouze pro osoby od 21 let a vyžadují uhrazení vstupného. Nutný je také doklad totožnosti s fotografií. Nezahrnuje vstup do komplexu AMC® Universal Cineplex 20 s kinem IMAX®, na představení Blue Man Group ani na minigolfové hřiště Hollywood Drive-In Golf™. Dostupnost závisí na momentální obsazenosti. Na nabídku se vztahují určitá omezení a program může být bez předchozího upozornění pozměněn.
Cabana Bay Beach Resort TM & © 2017 UCF Hotel Venture II. Všechna práva vyhrazena. Prvky Universal a všechny související reálie jsou chráněny známkami TM a © 2017 Universal Studios. Všechna práva vyhrazena. Při check-inu je nutné předložit platný průkaz totožnosti s fotografií a kreditní kartu. Upozorňujeme, že vyhovění zvláštním požadavkům závisí na dostupnosti a může se na ně vztahovat poplatek.

Hotel Facilities:

Obecné
 • Příjezd: 16:00
 • Odjezd: 11:00
 • Class: 3 hvězdič
 • Typ: Rezort
 • Rooms: 1800
 • Hotel Chain: Universal Orlando Resort
 • Žádné rezervační poplatky
 • Credit Cards: American Express, Discover, Visa, Euro/Mastercard, Diners Club, JCB
 • Family
Aktivity
 • Bowling
 • Comedy Zone @ 0,7 km
 • Congo River Golf and Exploration @ 0,7 km
 • Kantanga Skyscraper at Congo River @ 0,7 km
 • Skyventure @ 0,9 km
 • Wet 'n Wild @ 0,9 km
 • Pirates at Colossal Studios @ 1,0 km
 • Skull Kingdom @ 1,3 km
 • Universal Orlando's Islands of Adventure @ 1,3 km
 • Universal Studios Citywalk @ 1,3 km
Služby
Služby na recepci
 • Pronájem aut
 • Recepce 24 hodin denně
 • Denní tisk
 • Expresní přihlášení/odhlášení
 • Trezor
 • Směnárna
 • Rezervace vstupenek
 • Úschova zavazadel
 • Bankomat
 • Obchod se suvenýry
 • Obchody v hotelu
 • Mini market v objektu

Fotografie

Universal's Cabana Bay Beach Resort photo 1
Universal's Cabana Bay Beach Resort photo 2
Universal's Cabana Bay Beach Resort photo 3
Universal's Cabana Bay Beach Resort photo 4
Universal's Cabana Bay Beach Resort photo 5
Universal's Cabana Bay Beach Resort photo 6
Universal's Cabana Bay Beach Resort photo 7
Universal's Cabana Bay Beach Resort photo 8
Universal's Cabana Bay Beach Resort photo 9
Universal's Cabana Bay Beach Resort photo 10
Universal's Cabana Bay Beach Resort photo 11
Universal's Cabana Bay Beach Resort photo 12
Universal's Cabana Bay Beach Resort photo 13
Universal's Cabana Bay Beach Resort photo 14
Universal's Cabana Bay Beach Resort photo 15
Universal's Cabana Bay Beach Resort photo 16
Universal's Cabana Bay Beach Resort photo 17
Universal's Cabana Bay Beach Resort photo 18
Universal's Cabana Bay Beach Resort photo 19
Universal's Cabana Bay Beach Resort photo 20
Universal's Cabana Bay Beach Resort photo 21
Universal's Cabana Bay Beach Resort photo 22
Universal's Cabana Bay Beach Resort photo 23
Universal's Cabana Bay Beach Resort photo 24
Universal's Cabana Bay Beach Resort photo 25
Universal's Cabana Bay Beach Resort photo 26
Universal's Cabana Bay Beach Resort photo 27
Universal's Cabana Bay Beach Resort photo 28
Universal's Cabana Bay Beach Resort photo 29

Rooms

Pokoj typu Standard (Čtyřlůžkový pokoj)
Pokoj typu Standard Pokoj typu Standard Pokoj typu Standard Pokoj typu Standard  
Pokoj vybavený TV s plochou 40palcovou HD obrazovkou. K dispozici je také dokovací stanice pro iPod a příslušenství pro přípravu kávy.

Room facilities: Budík, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Lednička, Možnost propojení pokojů, Rádio, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana nebo sprcha, Žehlička
Max persons: 4
Velikost místnosti: 27.87 m²
Postele: 2x Large bed(s) (King size) bed

Cena: US$ 104.25 ... US$ 184.62; select dates below to get current rates.

Pokoj Standard s částečným výhledem na bazén (Čtyřlůžkový pokoj)
Pokoj Standard s částečným výhledem na bazén Pokoj Standard s částečným výhledem na bazén Pokoj Standard s částečným výhledem na bazén Pokoj Standard s částečným výhledem na bazén  
Pokoj vybavený TV s plochou 40palcovou HD obrazovkou. K dispozici je také dokovací stanice pro iPod a příslušenství pro přípravu kávy.

Room facilities: Budík, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Lednička, Možnost propojení pokojů, Rádio, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana nebo sprcha, Žehlička
Max persons: 4
Velikost místnosti: 27.87 m²
Postele: 2x Large bed(s) (King size) bed

Cena: US$ 115.50 ... US$ 194.00; select dates below to get current rates.

Rodinné apartmá orientované do dvora (Rodinný pokoj)
Rodinné apartmá orientované do dvora Rodinné apartmá orientované do dvora Rodinné apartmá orientované do dvora Rodinné apartmá orientované do dvora Rodinné apartmá orientované do dvora Rodinné apartmá orientované do dvora Rodinné apartmá orientované do dvora Rodinné apartmá orientované do dvora Rodinné apartmá orientované do dvora Rodinné apartmá orientované do dvora  
Prostorné apartmá vybavené TV s plochou 40palcovou HD obrazovkou. K dispozici je také dokovací stanice pro iPod, mikrovlnná trouba, chladnička a příslušenství pro přípravu kávy.

Room facilities: Budík, Fén, Jídelna, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Kuchyňský kout, Lednička, Mikrovlnná trouba, Možnost propojení pokojů, Pohovka, Posezení, Rozkládací pohovka, Rádio, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana nebo sprcha, Žehlička
Max persons: 6
Velikost místnosti: 39.95 m²
Postele: 1x Sofa bed(s) bed + 2x Large bed(s) (King size) bed

Cena: US$ 125.02 ... US$ 244.00; select dates below to get current rates.

Rodinné apartmá orientované do dvora s částečným výhledem na bazén (Rodinný pokoj)
Rodinné apartmá orientované do dvora s částečným výhledem na bazén Rodinné apartmá orientované do dvora s částečným výhledem na bazén Rodinné apartmá orientované do dvora s částečným výhledem na bazén Rodinné apartmá orientované do dvora s částečným výhledem na bazén Rodinné apartmá orientované do dvora s částečným výhledem na bazén Rodinné apartmá orientované do dvora s částečným výhledem na bazén Rodinné apartmá orientované do dvora s částečným výhledem na bazén Rodinné apartmá orientované do dvora s částečným výhledem na bazén Rodinné apartmá orientované do dvora s částečným výhledem na bazén Rodinné apartmá orientované do dvora s částečným výhledem na bazén  
Prostorné apartmá vybavené 2 televizory s plochou 40palcovou HD obrazovkou. K dispozici je také dokovací stanice pro iPod, mikrovlnná trouba, chladnička a příslušenství pro přípravu kávy. Apartmá se nachází v blízkosti venkovního bazénu a dvora.

Room facilities: Budík, Fén, Jídelna, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Kuchyňský kout, Lednička, Mikrovlnná trouba, Možnost propojení pokojů, Pohovka, Posezení, Rozkládací pohovka, Rádio, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana nebo sprcha, Žehlička
Max persons: 6
Velikost místnosti: 39.95 m²
Postele: 1x Sofa bed(s) bed + 2x Large bed(s) (King size) bed

Cena: US$ 131.12 ... US$ 261.50; select dates below to get current rates.

Rodinné apartmá umístěné v budově Tower (Rodinný pokoj)
Rodinné apartmá umístěné v budově Tower Rodinné apartmá umístěné v budově Tower Rodinné apartmá umístěné v budově Tower Rodinné apartmá umístěné v budově Tower Rodinné apartmá umístěné v budově Tower Rodinné apartmá umístěné v budově Tower Rodinné apartmá umístěné v budově Tower Rodinné apartmá umístěné v budově Tower Rodinné apartmá umístěné v budově Tower Rodinné apartmá umístěné v budově Tower  
Prostorné apartmá vybavené 2 televizory s plochou 40palcovou HD obrazovkou. K dispozici je také dokovací stanice pro iPod, mikrovlnná trouba, chladnička a příslušenství pro přípravu kávy.

Room facilities: Budík, Fén, Jídelna, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Kuchyňský kout, Lednička, Mikrovlnná trouba, Možnost propojení pokojů, Pohovka, Posezení, Rozkládací pohovka, Rádio, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana nebo sprcha, Žehlička
Max persons: 6
Velikost místnosti: 39.95 m²
Postele: 1x Sofa bed(s) bed + 2x Large bed(s) (King size) bed

Cena: US$ 138.64 ... US$ 249.00; select dates below to get current rates.

Rodinné apartmá Tower s částečným výhledem na bazén (Rodinný pokoj)
Rodinné apartmá Tower s částečným výhledem na bazén Rodinné apartmá Tower s částečným výhledem na bazén Rodinné apartmá Tower s částečným výhledem na bazén Rodinné apartmá Tower s částečným výhledem na bazén Rodinné apartmá Tower s částečným výhledem na bazén Rodinné apartmá Tower s částečným výhledem na bazén Rodinné apartmá Tower s částečným výhledem na bazén Rodinné apartmá Tower s částečným výhledem na bazén Rodinné apartmá Tower s částečným výhledem na bazén Rodinné apartmá Tower s částečným výhledem na bazén  
Prostorné apartmá vybavené 2 televizory s plochou 40palcovou HD obrazovkou. K dispozici je také dokovací stanice pro iPod, mikrovlnná trouba, chladnička a příslušenství pro přípravu kávy. Apartmá se nachází v blízkosti venkovního bazénu a dvora.

Room facilities: Budík, Fén, Jídelna, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Kuchyňský kout, Lednička, Mikrovlnná trouba, Možnost propojení pokojů, Pohovka, Posezení, Rozkládací pohovka, Rádio, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana nebo sprcha, Žehlička
Max persons: 6
Velikost místnosti: 39.95 m²
Postele: 1x Sofa bed(s) bed + 2x Large bed(s) (King size) bed

Cena: US$ 148.39 ... US$ 279.00; select dates below to get current rates.

Apartmá se 2 ložnicemi (Apartmá)
Apartmá se 2 ložnicemi Apartmá se 2 ložnicemi Apartmá se 2 ložnicemi Apartmá se 2 ložnicemi Apartmá se 2 ložnicemi Apartmá se 2 ložnicemi Apartmá se 2 ložnicemi Apartmá se 2 ložnicemi Apartmá se 2 ložnicemi Apartmá se 2 ložnicemi  
Prostorné apartmá o rozloze 72 m² se 2 ložnicemi, 2 kompletně vybavenými koupelnami, obývacím pokojem, rozkládací pohovkou pro 2 osoby a kuchyňským koutem.

Room facilities: Budík, Fén, Jídelna, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Kuchyňský kout, Lednička, Mikrovlnná trouba, Možnost propojení pokojů, Pohovka, Posezení, Rozkládací pohovka, Rádio, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana nebo sprcha, Žehlička
Max persons: 8
Velikost místnosti: 71.72 m²
Postele: 1x Large bed(s) (King size) bed

Cena: US$ 279.20 ... US$ 444.00; select dates below to get current rates.

Pokoj Standard s částečným výhledem na akvapark (Čtyřlůžkový pokoj)
Pokoj Standard s částečným výhledem na akvapark Pokoj Standard s částečným výhledem na akvapark Pokoj Standard s částečným výhledem na akvapark Pokoj Standard s částečným výhledem na akvapark Pokoj Standard s částečným výhledem na akvapark Pokoj Standard s částečným výhledem na akvapark Pokoj Standard s částečným výhledem na akvapark  
Tento čtyřlůžkový pokoj má TV s plochou obrazovkou a klimatizaci.

Room facilities: Budík, Fén, Kabelové programy, Klimatizace, Koberec, Koupelna, Lednička, Možnost propojení pokojů, Rádio, TV s plochou obrazovkou, Telefon, Toaleta, Toaletní potřeby zdarma, Topení, Trezor, Vana nebo sprcha, Žehlička
Max persons: 4
Velikost místnosti: 27.87 m²
Postele: 2x Large bed(s) (King size) bed

Cena: US$ 122.39 ... US$ 204.00; select dates below to get current rates.

Hotely poblíž:

C
Universal's Aventura Hotel @ 0,3 km
4* Hotel
E
Rosen Inn Closest to Universal @ 0,6 km
3* Hotel
H
Monumental Movieland Hotel @ 0,8 km
3* Hotel
I
Orlando Continental Plaza Hotel @ 0,8 km
2* Hotel
K
Econo Lodge International Drive @ 0,9 km
2* Motel

Zákazníci prohlížející si tento hotel se často zajímají také o:
Loading